| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Voi cum va culcati seara, si cum va treziti dimneata?

Răspuns Câştigător
| PotcaPădurii a răspuns:

M-am culcat cu un cutit sub perna, cu niste casti in jurul gatului si cu mintea plina de lectii. M-am trezit spanzurata, cu cutitul in gat si cu memoria stearsa...

17 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Mă culc beat și mă trezesc like a boss...
https://encrypted-tbn1.google.com/......ps?/images

| GhostStar a răspuns (pentru Kazimir):

Ai zis beat! Deci esti baiat(am urmarit niste intrebari si se pare ca tu te dadeai fata)

| Musique a răspuns:

Seara,normal,cu fundul pe pat,iar dimineata,pe dos, cu fundul in sus, mai exact.

| RockaruL a răspuns:

Eu ma culc cu ochii inchisi, si ma trezesc cu ei deschisi -_-

| AlinaaAli a răspuns:

Eu de obicei ma culc dimineata si ma trezesc dimineata, nu am somn searabatting eyelashes

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

In pijamale

| CastraveteMurat a răspuns:

Mă culc cum mă culc și mă trezesc cum mă culc. Nu mă mir de ce mama zice că sunt ciudată thinking

| Downfall a răspuns:

Noi ne culcăm dimineaţa şi ne trezim seara smug

| Nuvăsufăr a răspuns:

Cine spune că mă trezesc?
Dacă acum sunt un vis? Şi eu visez că mă trezesc în alt vis şi în alt vis, zilnic.
See what I did there?
Insepşăăăăăăăăăăăăăăn

| GhostStar a răspuns:

Ma culc la ora 3 dimineata si dimineata imi da mama imi arunca o galeata de apa pe cap si dupa imi da cu perna in cap.
True!

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Ma trezesc asa cum ma culc!

| superpissy40 a răspuns:

Ma culc la 23:30 si ma trezesc la 6:15 ca stau departe de scoala.La 7 vine masina.

| amage a răspuns:

Distrusa si la aceeasi ora. Ma culc la 7 dimineata, ma trezesc la 7 dimineata - asta cand trebuie sa ma duc la scoala smug

| Cezar a răspuns:

Păi confortabil seara, mai puţin confortabil dimineaţa. happy
Cu faţa seara, mă trezesc cu spatele dimineaţa.

| Cristian0884df11 a răspuns:

Pai ne culcam frumos si ne trezim urat!

| mihaela2808 a răspuns:

Seara obosita dimineata fara chef de sculat (somnoroasa)

| Valeris a răspuns:

Cu kpul sh ma trezesc tot k capul.