| InnaBotezatu a întrebat:

Ce faceti voi de cand va treziti pana va culcati? Fundalaughing

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Buna. Pai depinde cum ma trezesc. thinking Daca ma trezesc pe la 2 ...Pai ies afara[stau la curte], ma duc la baie ma spal pe maini, fata..Mai ma uit la tv, pe la 15-15:30 mananc si apoi ma spal pe dinti.Fiind foarte cald intru in casa. Apoi la 18:30-19:00,pleclaughing. Pe la ora 22-23 vin acasa, ma uit la tv si apoi ies pe la poarta... Apoi pe la 3-4 dimineata ma culc. happy Ti-am spus in mare ce fac, dar nu detaliat.
Dar tu ce faci?

3 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Trezirea la 6, micul dejun, alergat pe stadion cu fratele meu, putin somn, sesiune de cantat la chitara electrica, pranz, vreun film sau joc, citit, apoi seara pe Facebook, Mess, TPU etc. big grin

| Ozdogan a răspuns:

laughing Stau pe TPU, fb, mess, youtube :devil)) si plictiseala. laughing funda?puppy dog eyes

| BettyKtt a răspuns:

Ma trezesc pe la 14, mai lenevesc prin pat pana la 15 jumate apoi ma duc sa fac pipi blushingApoi beau apa, ma intorc in camera, aprind laptopu, intru pe Facebook-Barn Buddy apoi ascult putin muzica. Dupa aceea, daca plictiseala este prea mare...intru pe un id care este facut pentru distractie si fac misto de unii tipiblushingMa dau drept alta persoanasmugiau poze de pe net si pacalesc fraieriibig grinMacar imi ocup timpul.laughingApoi mai intru pe apropo.ro si mai raspund la unele intrebari de pe acolo...mai intru pe TPU sa vad cu ce mai pot ajuta, de mancat am uitat sa ziclaughingNu prea fac asta! Cam atat pana pe la 4 dimineata cand ma ia somnu.