| abcdefghijk1234567891011121314151617 a întrebat:

Voi pe cine ati alege dintre: Rebeca sau Alma? (de la Romanii au Talent)
Adica pe cine ati trimite in finala, ca eu vreau sa trimit mesaj si nu stiu pe cine sa aleg
Argumentati-va raspunsul.

Răspuns Câştigător
| andragrigoras2000 a răspuns:

Cum se trm mesaj, adica vot pentru concurenti?; D si eu as vrea sa trm.cine stie sa-mi zica si mie plzzsad
eu as alege prima varianta, adica pe rebeca neacsu, deoarece are anisori si are o voce.impecabila! are o voce de soprana! nu mai venit sa cred cand am auzit-o! daca dai sms da pentru rebeca neadoar

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mitsa a răspuns:

Eu pe Rebeca Neacsu, pentru ca are doar 7 ani si are o voce atat de frumoasa. In plus ea "munceste" la asta de la 3 ani, varsta foarte foarte frageda.

| ElySiKazy a răspuns:

Rebeca

| SalutTpu a răspuns:

Rebeca :d
dupa parerea mea e mult mai talentata

| Deeaa a răspuns:

Rebeca

| blueorange1302 a răspuns:

Rebeca (alma stie sa cante bine la 2 instrumente si atat vocea lasa de dorit...mie nu-mi place)

| RockBabe a răspuns:

Rebeca !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar Rebeca! Asemenea talent nu întâlnești la orice colț de stradă.

| ellakiss0411 a răspuns:

Rebeca categoric

Întrebări recente