| ktaLINE a întrebat:

A fost cineva in public la Romanii au talent? M-am inscris pe site-ul lor si vreau sa stiu daca au sunat pe cineva sau trimit e-mail.

Răspuns Câştigător
| Biiannca a răspuns:

M-au sunat pe mine, am inscris o prieetena.

3 răspunsuri:
| Joker1305 a răspuns:

Daca mergi la Romanii au Talent, ce o sa faci? o sa canti, dansezi? big grin

| ktaLINE explică (pentru Joker1305):

Scrie f clar in intrebare IN PUBLIC...acolo nu trebuie sa fac nimic.

| Joker1305 a răspuns (pentru ktaLINE):

Aaaa, pai trebuie sa mergi acolo unde se tine romanii au talent si sa patesti o suma de bani (cred) si te lasa sa intri in public happy