| Dootzy a întrebat:

Voua de ce user de pe TPU va place? T/A

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aici suntem o familie, nu există discriminare.
Sancționarea vine dacă un user nu respectă politica site-ului.
Pa, pa.

41 răspunsuri:
| Dootzy explică:

Chiar asa, pe mine nu ma place nimeni?!?!?! cryingcryingcrying

| EuDuDa a răspuns:

Naubady,Kazimir si Buda

| EuDuDa a răspuns:

@Lady J esti raportata ...iti fac cadou un raportwinking

| Andre a răspuns:

Eo ador utilizatorul... @comeandtellmesomething e ff simpatic love struck

| msk a răspuns:

ati uitat de mersi.

| Ionutz a răspuns:

Mie imi place NOname pentru ca ea ajuta majoritatea userilor de pe TPU

| MihaicaDan a răspuns:

NoName pe loc.5

| gocops a răspuns:

De mine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mult de tipa asta Pragmatica, tie nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de Flavius17.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ar fi fost la T/A as fi zis pe bune dar...
Imi place de Miamia, LadyJ (sper ca J nu vine de la Justin straight face ), ylovejustinbieber, D3e3. Pfoai, dar cred ca le-as placea si mai mult daca s-ar arunca de la 9. Cred ca te-ai prins ce au comun toate astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poti sa placi pe cineva de pe un site cu care n'ai nicio legatura nimic? straight face