| Nykku_8736 a întrebat:

Voua nu vi se pare ciudat ce vi se intampla? Adica ma refer ca au existat tot felul de crocobauri de teroctozauri si bla bla, si acum in prezent unii oameni incep sa au mutatii sau puteri paranormale. Eu fac parte din categoria oameniilor ciudati dar in fine. Voi ce credeti? Si inca ceva ce trebuie sa stiti care este foarte important cand rasp Fara mijtouri

Răspuns Câştigător
| ȘtefiȘtef a răspuns:

Nu stiu...Si eu fac parte din categoria oamenilor "paranormali". Unele vise de-ale mele prezic viitorul. In fine, acum sa trecem la subiect.
Eu cred in teoria cum ca ne tragem din niste particule minuscule care s-au produs in ciocnirea pamantului. Si particulele acelea au evoluat in "crocobauri". Si apoi am evoluat si noi si s.a.m.d. Deci nu, nu mi se pare ciudat.

P.S: Data viitoare sa postezi la stiinta si filozofie, fiindca aici nu o sa iti ia prea multi intrebarea in serios.

P.S2: Acum, start vot la "Stupid" fiindca nu cred in idolul vostru D-zeu.

20 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.crocobauri,teroctozauri ...mda.cum zici tu
nu faci parte din categoria oamenilor ciudati. faci parte din categoria oamenilor analfabeti...

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru Apache):

Ai ma? cred ca ti-ai cam luat-o in cap si de aia cam incepi sa jignesti oamenii. Scz-ma ca nu a fost amuzant si vroiam sa il pun la Stiinta si Filosofie asa ca un om inteligent, dar asta a fost in urma cu un an laughing. Asa ca Mucles.

| Apache a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Duda a trecut un an de zile si tot la fel ai ramas? .......trist

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru Apache):

Scz-ma, m-am schimbat mai mult decat crezi.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ai intrat la pubertate...
Nu-ti face griji.E normal

| MikiPiki a răspuns:

Cred ca am gresit site-ul

| iKeel a răspuns:

'' Adica ma refer ca au existat tot felul de crocobauri de teroctozauri si bla bla ''.

Ăhă. Da, foarte bine. Mai învaţă gramatică... Să nu mai plângi...

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru iKeel):

Sfatul tau 'Să nu mai plângi...' Ce vrea sa arate? ca eu plang? nu deci incepe sa imi vina niste idei despre unii useri, deci nu-mi vine sa cred. Esti cel mai penibil om pe care l-am intalnit in viata mea. La decedarea unei persoane dragi tu n-ai plange? Si care era scopul glumei tale Sa nu mai plangi?

| iKeel a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Să nu mai plângi că te faci de râs cu gramatica ta, inteligentule. oh go on. Tu mi-ai făcut o primă-impresie idioată despre tine, eşti cam stupid, să zic aşa.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru iKeel):

Si daca ai fi vrut sa stii, se pare ca tu te faci de ras, deoarece nu stii sa vorbesi, invata sa vorbesti dupa aia vii pe TPU.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Scuza-ma, dar se pare ca nu sunt singurul, se pare ca tu nu i-ai vazut pe ceilalti de pe T/A. Da ma si ai vrea sa tac? Imi pare rau pentru cei care ii subestimeaza pe ceilalti, dar cu parere de rau vacanta placuta in lumea ironicilor.

| Apache a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Cine spune ca nu i-am vazut?
...totusi comentariul asta ti l-am dat acum un an.
Dupa un an de zile acum te-ai gasit sa imi faci morala pentru ca ti-am raspuns ironic?
...ma rog, peace

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru Apache):

1.Scz-ma, daca nu mai mergea sa raspund la intrebarile siteului sunt eu de vina?
2. Faci tu cumva legea pe site?
3. Si nu nu am stat un an de zile ca sa-ti fac tie morala, cred ca daca ar fi sa-ti fac morala intreaga mi-ar lua cateva secunde caci se vede cum te comporti,
Nu ti se pare ca faci cam pe seful?

| Apache a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Nu....chiar deloc.
Ca sa tin cuiva morala ar trebui sa imi pese putin de situatia lui.
...dar la o intrebare prosteasca atunci raspunsuri pe masura.
Posteaza o intrebare inteligenta si raspunsuri pe masura si sunt primul care te lauda.
Si nu fac pe seful...doar spun ce gandesc.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru Apache):

Da frate eu am inteles de la inceput ce ai vrut tu sa spui dar asta nu inseamna ca trebuie sa jignesti orice persoana.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru Apache):

Apache, se pare ca te-am pacalit, acesta nu a fost contul meu big grin. Eu pusesem alte intrebari. Sczwinking.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru Apache):

Peace?

| Apache a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Da mai..peace
Credeam ca esti tipul care a pus intrebarea

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru Apache):

Am studiat contul asta, si nu este al meu, aveam alt gen de intrebari. Deci sunt un mare bou.

| Apache a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

laughing ....stai linistit omule