| funkyboy94 a întrebat:

Am 5 piercinguri 2 in limba si 3 in buze si nu inteleg ce vad oameni ciudati in asta? voua vi se pare ciudat?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești mai mult decât ciudat!
Unde este fața ta de om?
Pa, pa.

| Angiutssa a răspuns:

Da,mi se pare ciudat,dar atata timp cat esti in posesia propriului tau corp,poti face ce vrei cu el.Mi se pare putin exagerat, dar daca tu te simti bine in pielea ta, nu ar trebui sa te intereseze parerea celorlalti.

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Heii.Mie nu mi se pare absolut nimic ciudat.E secolul 21 duhh`, adica totusi, nu e nimic ciudat in asta.Eu ador piercing-urile.Chiar vreau sa`mi pun unul sub buza inferioara in partea dreapta, dar asta mai incolo. Oricum, pircing-urile sunt mai faine decat tatuajele.

| AikkoxD a răspuns:

Sa inteleg ca esti baiat, nu? Bun. Mie nu mi se pare deloc ciudat. E viata ta, nu are nimeni dreptul sa se amestece. Eu sunt fata si am avut 8 piercinguri. N-a comentat nimeni. Acum am renuntat la ele, nu ma mai "pasioneaza". Cum am zis, e viata ta, faci ce vrei. In plus, cum a spus @BiscuiteCuCiocolataa - e secolul 21!

| Roxy a răspuns:

Lumea se opreste si se uita la mine strange doar pentru simplu fapt ca am un tricou pe care mi-am pictat(permanent)Sex&drugs.si ca am o pereche de jeansi foarte rupti.nu am piercinguri sau tatuaje la vedere. oricum toti se considera open mind da daca vad o tipa sau un tip mai extravagant.ni si la distrusu/a ala/aia.cretini.cand vad ca reactioneaza mai ciudat intreb care este problemalaughing

| ThePunisher a răspuns:

Mie da, mi se pare ciudat, adica eu unul nu as vrea sa am niciun piercing, dar in fond e problema ta, poti sa-ti pui cate piercinguri vrei, unde vrei. Daca asta te reprezinta, e treaba ta frate.

| DaNaDoT a răspuns:

Nulaughing Ce e asa strange?

| Anonymus3000 a răspuns:

Se uite fiindca esti diferit si daca suntem mai diferiti atragem atentia mie nu mi se pare ciudat ci diferit

| BeeFree_4482 a răspuns:

Mie unul da petru ca nu sunt eu cu asa ceva, dar depinde e gusturi.
Orcum nimic exagerat nu e bun parerea mea este sa iti lasi unul in limba si unul in buza.