| mia100خوبصورت a întrebat:

Vreau bancuri bune si fara prosti. Cele mai bune si mai multe primesc funda!

Răspuns Câştigător
| 00AName00 a răspuns:

- Sunt căsătorit de 20 de ani şi mereu îndrăgostit de aceeaşi femeie.
- Mi se pare un lucru admirabil!
- Dar şi periculos... Daca află nevastă-mea, mă omoară!

Lângă cascada Niagara, ghidul se adresează grupului de turişti:
- Dacă doamnele vor binevoi să tacă un moment, veţi putea auzi zgomotul căderii apelor.

EA: Dragule, ce să port pe plajă ca să întoarcă toţi capul după mine?
EL: Schiuri!

Important pentru sotii:
Vrei sa slabesti cu 20 kg, sa-ti dispara ridurile sau sa-ti maresti sanii? Si totul in 5 minute?
Cumpara-i sotului o sticla de vodka!

Doi scoţieni se întîlnesc la poştă:
- Ai pus o scrisoare?
- Nu, am pus cerneală în stilou.

- Ce faci Bulă, te văd cam supărat…
- Secretara mea…
- Ce s-a întâmplat?
- Închipuieşte-ţi: m-a surprins exact în momentul în care o sărutam pe nevastă-mea.

- Draga mea, avem ceva de mancare?
- Vezi ce gasesti in frigider.
- Oh, scumpa mea… ai gatit singurica gheata?

- Până la urmă am ajuns la concluzia că tot mai bine e să dai decât să primeşti.
- Aveţi o gândire generoasă. Sunteţi filantrop?
- Nu, sunt boxer.

Doi alpinişti la marginea unei prăpăstii. Zice unul:
- Aici a picat ghidul nostru anul trecut!
Celălalt scandalizat:
- Şi asta spui tu aşa de liniştit?
- Păi ce, era deja destul de vechi şi avea şi câteva pagini rupte!

Doi mosi stateau pe o banca:
- Auzi, o vezi pe tipa aia? Moare dupa mine!
- Da de unde stii?
- Doar n-o sa moara inaintea mea.

Tanara sotie catre sot:
- Eu stiu sa gatesc bine doar prajitura si peste.
- Nu-ti face griji, cu timpul vei invata. Insa acum spune-mi ce este in farfurie: prajitura sau peste?

Intre canguri:
-Unde ti-e puiul, draga?
-Imagineaza-ti, draga, ca am cazut victima a unui hot de buzunare!

- Închipuie-ţi, canarul nostru bea benzină şi apoi zboară trei ture prin cameră după care pică pe parchet!
- Mort?
- Nu, i se termină benzina.

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Vrei? Caută!

| Ashadow a răspuns:

Nu stiu bancuri fara proşti.

| umbrax a răspuns:

Maaaa cred ca google exista degeaba

| IchigoFullbring a răspuns (pentru umbrax):

El vrea bancuri originale straight face