| BiancaFetitzaDragutza a întrebat:

Vreau sa fac categoria asta sa dispara.Si veti vedea ca asa va fi.Am vazut intr-o intrebare (pacat ca n-o mai stiu si nu va pot da linkul)cateva raspunsuri ce spuneau ca tampenia de categorie trivia/amuzante trebuie scoasa si va fi, va promit! Sunt de acord cu ei si anume:
"TPU a fost creat pentru a ajuta, nu ati bate joc si a te amuza". Am vazut si am fost de acord cu ei.Si chiar asa aici ne bombardati cu stupizi ca ne place cine stie ce vedeta (Bieber) s.a.Nu poate omu' sa zica un cuvant gresit sau mai stiu eu ca il bombardati cu stupizi si nefolositori ca cica e categoria asta cine stie si trebuie sa dai raspunsuri banale/amuzante.
Eu v-am spus ce am pe suflet si eu si aia.Intradevar candva, presimt ca trivia/amuzante nu va mai exista pentru ca a fost creata pentru raspunsuri si intrebari nefolositoare.
PS:am cautat si n-am gasit intrebarea aia da nu conteaza.Administratorii trebuie sa o stearga de aici, ca cine intra aici devine neserios si la alte categorii serioase isi bate joc. M-ati prostit pana si pe mine cu Bieberul(chiar imi place), dar...si sincer voiam sa dobor recordul la cei mai multi stupizi si nefolositori. Fara injuraturi, va rog! Si inca ceva eu chiar-s fana apache.Va rog cititi tot ca e interesant si...astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Stii, chiar daca esti fata, n-as tine cont si ti-as trage o flegma intre felinare. Vreau sa ma intrec pe mine insami.

29 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Tu chiar nu ţii la viaţa ta...

| MasterOfDisaster a răspuns:

ce te face sa crezi ca daca un utilizator „junior" (ca tine),trimite un mesaj la admini se va sterge t/a?
in special una ca tine?
imi pare rau (de fapt nu imi pare,da` na`) sa te dezamagesc, dar nu insemni mai nimic pe TPU, doar un alt copilas frustrat si nebagat in seama de nimeni in lumea virtualawinking

| LoL a răspuns:

Uite cine vorbeste.tu de ce nu ne ajuti si pleci?

| ViezurE a răspuns:

Câţi copii arbuşti au zis asta...

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Esti mai idioata ca un porc turbat.

| Șâret a răspuns:

E exact cum zici tu, ai mare dreptate.Acum poți pleca.

| MoonLight a răspuns:

Ma sochezi...Ok atunci atotputernico sa te vad. Nu o sa reusesti asta pentru ca fiecare categorie a fost creata cu un scop. Daca tu doresti epoca de piatra nimeni nu te opreste sa pleci de pe forumul asta. La revedere!

| VacutzaRoscata a răspuns:

E mai usor sa dispari tu decat categoria, ce zici te bagi?

| Downfall a răspuns:

Wow...impresionant discurs (not)
Singurul lucru tampit de pe aici esti tu asa ca mars de pe T/A si sa nu te mai vad pe aici...

| Loveis4free a răspuns:

De ce oare fata mea nu schteaza nici un gest cand citeste asta?

A, da, pentru ca esti un copil copac care probabil e fraiera clasei si incearca sa se dea in spectacol pe net facandu-si o reputatie pe care ea o crede "tare" pe un site de socializare ca asta cand de fapt e doar o alta avortata care habar nu are cum sa fie amuzanta si acum probabil plange tinindu-si ursuletul ca nu o mai bgam noi in seama fiindca ne-am saturat de prostia ei. Intrebarea asta trebuia sa ne sperie sau se ne intereseze dupa tine si mintea ta mai mica decat a mea la ora de fizica? Ei bine uimiste-te cat vrei pentru ca deja ne-ai plictisit de mult, de fapt de ceva timp ai inceput sa ne enrvezi.Niciodata adminul nu va suspenda o categorie doar pentru ca unui junior i-a cazut cu tronc asta fiindca e insultata prea des pentru mintea ei mai stramta ca, conserva de sardine. Ai chef sa ramai la T\A, ei bine, ramai, dar iti dai seama probabil ca asta e ultimu rapsuns pe care ti-l dau si cred ca deja ai obseravat ca majoritatea user-ilor te nu iti mai raspund la intrebari si nici nu iti comenteaza raspunsurile. Tu crezi ca T\A e un rahat? Ei bine sa stii ca tu esti un rahat mult mai mare

P.S am luat prea in serios intrebarea dar copilu asta ma enerveaza rau

| Cristianne a răspuns:

Ce copil eucalipt eștistraight face

| TwixulDrept a răspuns:

Sunt o multime de utilizatori TPU nu o sa stearga o categorie pe care posteaza 100 de oameni doar pentru ca 1 utilizator vrea sa fie stearsa ca asa vrea muschiu luiwinking Nu-ti convine pa-pa nimeni nu te tine cu pistolu la tampla aiciwinking

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Te poftim afara din T/A:x Mars:* http://imgur.com/y72lZ

| ClownFish a răspuns:

Aceasta categorie a fost inifiintata pe faptul ca userii doresc si putin umor ce crezi ca exista numai oameni seriosi?
GRESESTI! Daca tie nu iti place categoria du-te la alta! De ce sa se stearga, ca tu nu stii de gluma?
Get a life!

| Alexakos a răspuns:

Esti cam prea disperata de viata. NU o sa se stearga niciodata aceasta categorie.
este pentru cei care vor sa puna lucruri amuzante, daca te deranjeaza atunci de ce mai intri? si de ce mai intri pe acest site? sunt si alte categorii care nu isi au rost sau nu sunt folositoare, insa cineva tot se gaseste sa puna o intrebare pe categoria cu tare, si pana la urma ce te foote pe tine ca vezi doamne este categoria asta? nu iti convine nu mai intra. hai sictir de copii frustrati.

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Stii ceva cam sunt de acord cu tine.Sa se lase numai Comics.

| ViezurE a răspuns (pentru NuStiuCeNumeSaImiPun):

Dacă nu era t/a nu era comics, copil deshidratat.Jet în aia mă-tii.

| CrazyKitty a răspuns:

Scoatete pe tine din TPU. Nu eti tu sefa, da? Desfinteaza-ti prostia. Halal seriozitate la tine! Valea de aici! Daca nu va place categoria, nu mai stati pe ea, ce naiba?

Răspuns utilizator avertizat
| CannbalCorpse a răspuns:

Mereu îmi pun întrebarea asta!
Proastă ori proastă?!

| DracusorImpielitat a răspuns:

Orice om are dreptul sa se simta bine. Daca tu vrei sa dispara aceasta categorie, atunci esti proasta.

| Făraş a răspuns:

SCZE de ce limaj licentios o sa amcred ca o sa fiu suspendat daca nu-ti place TPU jet de aici fa ca nu faci tuh legea tampito

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fatooo tu nu te simti bine? N-am zis noi ca n-ai voie sa fii fan Justin Bieber dar cand il aduci in orice discutie e clar ca tu vrei sa ne terorizezi sau esti fanatica.Alta treaba e ca romana e limba materna si n-ar trebui sa existe greseli in halul asta si nici macar intentionate(adica maaan ce-i aia "nu sty", "eu stiu", "ce faci?", "pupici" si alte porcarii).Si da intr-adevar e site in care trebuie sa ajuti dar ce naiba oameni buni sa intre toti mucosii si sa se dea mari cu limba lor romana pe care o asasineaza mai ceva ca Funeriu si sa mai ajute lumea de pe site care are varsta dubla fata de ei si apoi sa vina cu tot felul de idei cum ca restul greseste(as spera sa te simti). Serios chiar ar trebui sa se puna o restrictie minim 12 ani ca de aici incep problemele(mda pubertate si alte cele).Si ultimul lucru pe care-l am de spus:cati ani ai zis ca ai? 10?(nu ca eu as fi cine stie ce mosnegut ca am 13 ani da' na)Cum ai tu numai indrazneala sa te dai periculoasa pe langa astia de pe site care multi au intre 15-20 de ani sau chiar mai mult.Deci nu pot intelege astfel de oameni.Si chestia aia se pare ca n-a fost ultima.Cum sa stergi fatoo categoria? Tu iar nu te simti bine sau ce? Esti administratorul site-ului si nu stiu eu? Fetitaaaa atat timp cat sunt oameni care se simt bine la categoria asta ai mai multe sanse sa-ti fie sters fiecare cont facut la cat de mult te urasc astia pe pe aici decat sa se stearga categoria.M-ai facut sa scriu dita mai povestea si totusi eu stiu ca nu te calmezi cu iluziile tale pana nu te maturizezi(nu ca eu as fi cine stie ce matur). Pana implineste fata macar vreo 14-15 ani avem de suportat un chin lume.Sad but true...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ne-ar fi frica cand esti doar o retardata care vrea sa fie bagata in seama si care doarme in fiecare seara cu mami si caruia ii e frica sa stea afara dupa ora 20:00. P.S: Mata e atat de grasa incat gravitatia a spus "La naaaiba", deci va cam inghesuiti intr-un pat asa mic ca n-aveti bani sa luati unul nou.
Si chiar crezi ca adminii o sa te asculte si o sa stearga categoria doar fiindca vrea o copchila enervanta si fara simtul umorului, fiindca noi am suparat-o si s-a dus la mami sa-i dea ursuletul.
Sfatul meu este simplu. Daca vrei sa ramai la T/A (sa fii de-a noastra), inceteaza cu obsesia pentru @Apache (nu ti-o mai afisa in public) si cere-i ID-ul pe privat. In al doilea rand, incepe sa pui intrebari amuzante si sa ai simtul umorului, nu sa te superi din orice c*cat. Si in al treilea rand te sfatuiesc sa nu-ti mai afisezi dragostea si fata de Justin Bieber la T/A, ci so tii pentru tine.
Acum, fa exact opusul a ceea ce ti-am zis, pentru ca nu te vrem aici. MARSH!