| Dudu008 a întrebat:

Vreau sa-i fac o farsa unui baiat ca cica imi place de el si vreau sa fiu gagica lui dati-mi idei fundita

Răspuns Câştigător
| utilizatorull a răspuns:

Nu trebuie sa-i faci o farsa pentru asta, te-ai gandit ca poate nu iese bine? trebuie sa te porti normal si sa de dai pe langa el FARA INSISTENTA! dunda? big grin

5 răspunsuri:
| ViezurE a răspuns:

Spune aşa "ţi-o iau în ass"

| Foxie2 a răspuns:

Sken ai dreptate dar trebuie sa stii ca si baieti isi bat joc de fete nu numai fetele... Mi se pare nedrept sa te joci cu dragostea. Ce ti se pare asa de amuzant cand l-ai ranit pe celalalt, cand e trist si cand chiar sufera?
Nu iti doresc sa te indragostesti de un baiat si el sa isi bata joc de tine...(bine de fapt iti doresc pentru ca asta merita oameni ca tine)

| GoguLoV3lipitoOarea a răspuns:

Auzi,vrei sa ne fu... fugarim?

| Sken a răspuns:

Esti o ratata... pana o sa il gasesti pe unu sa il placi si sa te insele si sa te faca sa suferi sa vezi ce placut o sa fie... sper ca numai iubitidastia sa ai tu (cine zicea ca femeia e parsiva avea dreptate)

| Dudu008 explică:

Da dar baiatul este un golan cu nu stiu cate fete

Întrebări recente