| sweet11 a întrebat:

Vreau sa ii fac "o farsa" unui baiat pe care ii plac. la telefon sau pe mess... imi dati si mie niste idei?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Eu zic ca totusi, daca il placi, nu ar trebui sa-ti bati joc de el.nu asa iti arati simpatia fata de el. farsele sunt de prost gust

| Sweet111 a răspuns:

Uite am o idee,. scrie-i pe mess:

Am sa-ti spun ceva important.numai te rog nu te supara
Si el o sa spue spune:
-Nustiu cum sa-ti spun nu vreau sa suferi
Atunci el o sa se sperie o sa creada ca s-a intamplat ceva rau.
Si tu o sa-i spui: Da precizi nu te superi?
Te iubesc! :-p.
Succes! fundita plizz.
Aceasta farsa i-am facut-o si eu prietenului meu si s-a speriat de la inceput ))).
E compusa de mine. sper sa mearga si la tine ca la mine! sau chiar mai bine! succes!
pa pa

| anoni1060 a răspuns:

Ba,dc sunteti asa de prosti? mai intai, dc ai pus farsa in ghilimele? u vrei sa-i spui ca il plachi, sau (daca cumva te place si el) mai mult il intristezi! am un sfat pentru tine:GANDESTE!

| anoni1060 a răspuns:

Bai,dc sunteti prosti? si dc ai pus farsa in ghilimele?! poate(i s-a intamplat unei vechi prietene ale mele)ca si el te place si tu o sa il intristezi si mai mult! am un sfat pentru tine:GANDESTE!