| anonim_4396 a întrebat:

Dati va rog idei de farse pe mess unui eventual pretendent, sa-i fac o farsa unui baiat care imi place...

3 răspunsuri:
| claudiu89 a răspuns:

Ce fel de farsa vrei sa faci? adica si mie mi s-au facut farse sa merg sa ma intalnesc cu nu stiu care tipa si sa nu apara, sa intru intr-un club si ea sa nu fie acolo, iti dai seama ca m-am suparat, poate mai mult o sa reusesti sa-l superi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu stiu daca este un baiat de treaba nu ii face o farsa mare, doar ceva mic ca sa isi aminteasca de tine exemplu:spune-i ca il astepti in coltul strazii, cand ajunge te prefaci ca raspunzi la telefon si ii spui ca a intervenit ceva si ca trebuie sa pleci o sa vezi ca merge si poate te intreaba daca veti mai iesibig grin cu drag o fata de treaba.