| oproiuadrian a întrebat:

Vreau va rog niste provocari haioase voi da funda

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Provocari :
- mergi pe mijlocul dumului, strigand cat te tin plamanii :"Sunt nebun! Chemati salvarea!"
- mananca scortisoara big grin
- trage o lingurita de zeama de lamaie pe nas si tine-o in nari 1 minut devil
- sa bei jumate de sticla de apa pe nerasuflate [ma tem sa zic mai mult, ca sa nu patiti ceva]
- sa bea ceai foarte amar, o cana intreaga! devil, insa, trebuei sa mergi inainte de inceperea provocarilor la o farmacie naturista si sa ceri, fie ceai de pelin, fie de anghinare, fie de Genţiana, fie de Ţintaura. big grin Sa imi spui daca a reusit vreunul sa bea o cana intreaga fara sa scuipehee hee [aceste ceaiuri nu provoaca efecte adverse asupra organismului, sunt chiar benefice, insa nu sunt des consumate din cauza gustului prea amar]
- sa bea apa cu sare, vezi tu catahee hee, sa nu depaseasca totusi, jumate de litru.
- sa mergi in centrul orasului sa stergi parbrizul unei masini big grin

Cand imi mai vin idei, iti mai spun.

6 răspunsuri:
| ady123 a răspuns:

Du-te la macelarie si intreaba daca au carne de cal
Du-te la McDonald si cere un chessburger de un leu
Fa selfie cu o bunicuta
Spune-i unui necunoscut in ce data suntem
Striga catre un biciclist "masina!"

| Lαrisα a răspuns:

Mananca ciocolata cu mustar.
Du-te la magazin si intreaba daca au salam. Daca spune da, cere ultimul album.
Joaca day time night time pe strada.
Lipeste-ti scoci pe fata.
Danseaza gangnam style pe trecerea de pietoni.
Danseaza cu mopul sau cu matura.

| Fernando9Torres a răspuns:

Provocare:
Scrie corect!

| AtsukoKure a răspuns:

Zii celui mai bun prieten al tau ca esti gay si ca vrei sa faci sex cu el.

| PŞtefaniaP a răspuns:

Fa provocarea chubby bunny.
Sa te duci la un prieten sa-i zici ca e sexy si ca esti gay straight face