| wdexwjmwd a întrebat:

Vreti sa vedeti ceva groaznic?
http://www.libertatea.ro/......79588.html
Cu placere.

37 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Plec de pe libertatea...ca sa scap de asta
Vin pe TPU ...tot de asta dau

| Musique a răspuns:

Și amuzant e?

Răspuns utilizator avertizat
| Musique a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Atâta timp căt postezi la o categorie cu numele Trivia/Amuzante, cred că ar trebui.

Răspuns utilizator avertizat
| CastraveteMurat a răspuns:

*leșină*

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Da, foarte interesant.

| Downfall a răspuns:

Zici că a zugrăvit-o careva

| Bitzy a răspuns:

Știam.
Și e mult mai mult decât groaznic.

| JustMusic a răspuns:

Sa vezi ce--ti fac eu maine daca am cosmaruri la noapte din cauza ta.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| rolfenstein a răspuns:

Aoleuuuuu....nu mai dorm la noapte dupa finala uefa.

| betsy a răspuns:

Nici macar nu am spus "Da"! Esti ca oamenii care bat la usa si in secunda doi deschid usa de perete...

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

- Haooleeeeeeuu..x_x..Aciduuu`.
Neneaa vrei sa ne omori?

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Cum te revansezi fata de mine ca m-ai facut sa ma uit la asta?

| umbrax a răspuns:

Da o stiam deja

| คlєxヅ a răspuns:

Parca zici ca: arata ca o poveste ti-o spun acum: Intr-o noapte,intunecoasa si ploioasa,Bianca Dragusanu se plimba pe strada,cainele ei, a facut rahatei cand a fost scos la plimbare, si in fata fetei era o piatra aproape camuflata cu strada, ea cand mergea, se uita la masinile oamenilor si la soferii din ele.Insa din neatentie, Bianca se impiedica-se de acea piatra si cazu cu fata in rahatul din mijlocul strazii, care era in ploaie. Si dupa ce a patit aceasta traznaie, s-a dus acasa.Toata lumea a inceput sa rada.Si un om inteligent, a fotografiat-o! El era WQT, un membru Toti pentru unu, care desi intra cam mereu la T/A, el facea impresii minunate despre staruri.Si WQT,intrara pe TPU,si posta-se poza la T/A.Din acea zi,se povesteste ca Dragusanca nu are gusturi, si adevarata legenda e, ca daca te uiti la fotografia din acea seara, ii vei vedea fata iei murdara in oglindă, care te va blestema 20 de ani. Vei avea cosmaruri, si te vei trezi cu ea in pat!

Răspuns utilizator avertizat
| คlєxヅ a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Cum ti se pare?

Răspuns utilizator avertizat
| คlєxヅ a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Palinca nene! laughing Uita-te atent in palinca, findca ii poti vedea fata murdara aleia. Si stii de ce? Pentru ca era putin beata inainte sa pateasca accidentul, am uitat sa adaug.

Răspuns utilizator avertizat
| คlєxヅ a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Rahatel,fata,ploaia. Stii tu.

Răspuns utilizator avertizat
| คlєxヅ a răspuns (pentru wdexwjmwd):

"In fata fetei era o piatra aproape camuflata cu strada, ea cand mergea, se uita la masinile oamenilor si la soferii din ele.Insa din neatentie, Bianca se impiedica-se de acea piatra si cazu cu fata in rahatul din mijlocul strazii, care era in ploaie." acum intelegi de care?

Răspuns utilizator avertizat
| คlєxヅ a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Adica?

Răspuns utilizator avertizat
| คlєxヅ a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Sa nu te imbeti pe la ora 12:5 ca e Dragusanca pe la casele oamenilor, blestemandu-i cu fata ei 20 de ani! Scapa cine poate! Daca o vezi te vei trezi cu ea in pat. Ai grija.

| คlєxヅ a răspuns:

Da,e adevarata si povestea, dar e adevarat si ca pare ca a cazut de pe un munte plin de pietre, povestea e reala.Si da, pare si de parca ar fi fost data cu acid pe fata sau i-ar fi sarit pepsi in ochi in timp ce era machiata si deschidea o sticla de pepsi.

Răspuns utilizator avertizat
| คlєxヅ a răspuns:

Are ceva din terrier, serios. Pare terrier corcit cu un doberman.

| moustache a răspuns:

Chiar si bunica se machiaza mai mumoslaughing

| catalinaicg a răspuns:

Bleah laughing

| GAdNuRi a răspuns:

laughing) mda laughing fundalaughing)?

| aleksia1 a răspuns:

Doamne... trebuuie sa ii faca cineva cadou o oglinda sa vada cum aratalaughing)