| anonim_4396 a întrebat:

Zebra este negra cu dungi albe sau alba cu dungi negre?

20 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Este cu dungi albe si cu dungi negre. Sau invers daca vrei, cu dungi negre si cu dungi albe.happy

| cretzufinish a răspuns:

Neagra cu dungi albe, ca de asta vopsesc soseaua cu alb laughing

| juniper a răspuns:

Este alba cu dungi negre, uita-te la burta zebrei si o sa-ti dai seama.

regis
| regis a răspuns:

Cu siguranta.

| madalicious a răspuns:

Conteaza? E tot zebra! big grin

| bblock69 a răspuns:

Jumatate-jumatate laughing

| asdffghjjkl a răspuns:

Este transparenta cu dungi albe si negrehee hee

| multimoak a răspuns:

Alba cu dungi negre... Daca te uiti mai atent are burta alba

| dannys a răspuns:

Eu cred ca este neagra cu dungi albe.

| roxyrocks a răspuns:

Este neagra cu dungi albetongue

| Ferenin a răspuns:

Eu cred ca e singurul animal perfect camuflat in savana! Ce n-ati mai vazut animale care au mai multe culori, asa e ea, si alba si neagra! (Si totusi...rolling on the floor )

| tim a răspuns:

Bai unde e alba are dunga neagra iar unde e neagra are dunga alba, simplu. aia de pe asfalt e cu dungi albe in mod sigur

| Kate21 a răspuns:

Alba cu dungi negre

| 334499 a răspuns:

Da

| dyenutza01 a răspuns:

E neagra cu dungi albewinking am citit intr-o carte

| miumiu a răspuns:

Este alba cu dungi negre---ca si dalmatienii cred ca se nasc cu pielea alba si dungile apar pe urma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jumatate alba si jumatate neagra

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alba cu dungi negre

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

cu dungi albe si negrebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da