| MoreTime a întrebat:

Ziceti-mi niste provocari amuzante/interesante pentru adevar sau provocare.

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Da`te de 5 ori de-a rostogolul si apoi incearca sa stai in cap.
Scrie un sms amoros si trimite`l unui numar aleator.
Vorbeste timp de 5 minute ca un bebelus.\
Striga in gura mare sau pe geam numele persoanei de care esti indragostit (a)
Imita un profesor de la scoala.
Suge`ti degetul si apoi plangi ca un bebelus.
Fa o descriere in stil rap pentru unul dintre jucatori.
Incearca sa stingi o lumanare doar cu nasul laughing
Timp de un minut comporata`te ca o maimuta in jungla

Sper sa-ti placalaughing
Distractie placuta

26 răspunsuri:
| Adella05 a răspuns:

Sa mananci o bucata de ciocolata cu mustar pe ea.

sa iesi afara in pijamale.

sa tipi de la geam : craciun fericit!

sa iti imiti vedeta preferata.

sa ii spui profesoarei/profesorului ca tia mancat mama tema.

sa-l imiti pe basescu.

sa strigi in gura mare ca te`ai indragostit de mama-omida.

sa ii zici persoanei de care esti indragostit/indragostita ca i-a murit catelul.

sper sa-ti placa!laughing

bafta!

| Raisa a răspuns:

Punel/o sa danseze cu mopul!

| Minty a răspuns:

Sa vorbeasca cu un anumit accent pana la sfarsitul jocului

sa sarute cu limba un obiect din apropiere

sper sa-ti placa
sa faca flotari cu cineva pe el

sa epileze un baiat pe picioare

sa-si frece nasul de cel al unui jucator

sai dea cuiva webu si sa dea 5 pupici sau sa dea tricoul jos daca e baiat sau sa bea apa cu lingurita Sunt multe chestii pe care le poate face la web

sa strige in gura mare ''vreau la mama''

sa-i dea un pupic primei persoana de sex opus pe care o vede

sa cheme pe cineva la el acasa acel cineva sa creada ca vor fi doar ei doi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa isi imigineze ca peretele este iubitul lui/ei timp de un minut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa-l/sa o pui sa-si atinga nasul cu limba, pieptul cu genunchiul, urechea cu varful gedetului de la picior fara sa se ajute de maini.sa vorbeasca intr-un borcan, sa danseze dansul pinguinului...multebig grin Bafta si distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sarute o persoana anume(sex opus)pe buze! obligatoriulaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa trimita mass:caut sot gospodar, cu parul` alb in cap, intre 1, 50-1, 55, daca se poate, cu carja, care sa stea la tv, sa fie om intelgent. Aaaa, si sa nu uit: sa n-aiba mostenitor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa tipe in gura mare: Te iubesc |name| (persoanei de care este indragostit/a)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie toate numerele de lla 0 la 10 cu fundul pe perete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa manance un mar suspendat de o ata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa dai mass:sunt o dansatoare in bikinniiismugrolling on the floor)

| toto_6225 a răspuns:

Care e cel mai sexy film ce care la-i vazut?

| toto_6225 a răspuns:

Daca ar trebui sa-l saruti pe X sau pe Y, pe cine ai alege? (X, Y-jucatori de sex opus).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saruta frantuzeste timp de 1 minut baiatul din dreapta

| TheWhiteLion a răspuns:

Baga mana in Wc
Schimba-ti sosetele cu cel din stanga ta
Comporta-te ca o maimuta
Fa schimb de haine cu persoana pe care o placi
Dezbraca o persoana de sex opus dansand
Leaga urechea ta de cea a persoanei din dreapta si stati asa 1 min.
Roade-ti o unghie de la picior

| Maria_Briana_1993 a răspuns:

Sa iti daci o poza in wc

| xAnddre a răspuns:

Să pună mentosane într-o sticlă de Cola şi să stea cu capul deasupra sticlei.
Să mănânce celebra bucată de ciocolată cu muştar.
Să ţină un castron cu apă de tavan cu ajutorul unui băţ iar apoi voi plecaţi şi îl lăsaţi acolo.
Să vorbească cu o lingură pe stradă.
Să facă brooming.
Să întrebe o persoană de pe stradă în ce an suntem iar apoi, după ce primeşte răspunsul să strige: "Maşina timpului a funcţionat!"
Să sune cu număr ascuns şi să tot zică "Alo".

| AntonioOff a răspuns (pentru Maria_Briana_1993):

Asa ca tine? rolling on the floor

| AntonioOff a răspuns (pentru xAnddre):

Foarte tare aia cu masina timpului. rolling on the floor)

| Cristinutza_Crissy_1980 a răspuns:

Musca dintr-o ceapa ca dintr-un mar
Invartete de 10 ori apoi mergi in linie dreapta
Strica de 3 cori cucurigu
Imita o maimuta

| Larisa_Iamandi_1905 a răspuns:

Sa stai in cap si sa trimiti sms in timp ce mananci cocolata, babana si mustar iute

| Horrr123 a răspuns:

Dar ce tu tot te ai apucat de un canal...

| TyMary2004 a răspuns:

Du-te la un magazin si intreaba daca au corn cu ciocolata daca zice da zii si tu ca vrei unul cu sampanie.

Saruta pe nas persoana ta din dreapta.

Suna pe cineva cu numar ascuns si zii ca-l mananci ca pe un mar.

Du-te la un vecin si zii ca ai nevoie la baie si daca te intreaba de ce nu te duci la tine acasa zii ca nu mai merge baia si daca spune nu insista

Sper sa iti placa

| Basamac_Anii_1998 a răspuns:

1. Sa te duci la un strain si sa il intrebi daca are un biscuite
2.Sa te prefaci ca esti indragostit/a de un/o cantaret/cantareata pe care o/il urasti
3.Sa bati la usa unui vecin si dupa sa fugi
4.Sa iti torni apa pe haine

| Balea_Cristina_1977 a răspuns (pentru Adella05):

Am facut toate lucrurile...

| Neagu_Denisa_2002 a răspuns:

Te provoc sa mananci cartof cu ketchup tongue