| Irmmma a întrebat:

Stiti jocul ala...Adevar sau provocare. Dati'mi niste exemple de provocari (care se pot pune pe mess). FUnditsa cele mai amuzante si interesantehappy

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Buna.
Puteti face o conferinta in care sa fiti mai mult si va fi mai distractiv!
Ii poti spune :
,, Te provoc sa pui la status ----[ce vrei tu sa puna] "
,, Te provoc sa dai mass cu " Astazi, la ora 24:00 ma arunc de pe bloc! " [sau orice vrei tu]
,, Te provoc sa ii spui lu ---- ca il / o iubesti "
,, Te provoc sa nu mai spui nimic timp de --- minute [cate minute vrei tu]. "
,, Te provoc sa canti la microfon melodia --- [care o vrei tu] "
,, Te provoc sa iesi de pe conferinta timp de -- min "
,, Te provoc sa dai webul si sa te strabi si sa faci ca toate alea."
,, Te provoc sa dai restart la calculator. "
,, Te provoc sa nu mai scrii nimic, dar sa vorbesti la microfon pe tot timpul jocului. "

2 răspunsuri:
| allleeeee a răspuns:

Sa spuna cuiva ca il/o iubeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te provoc sal pupi pe obraz