| Gaby1717 a întrebat:

A fost cineva in Grecia, in statiunea Paralia Katerini, la hotel Olympic? Daca da, va rog sa-mi spuneti cum vi s-a parut statiunea/hotelul. Astept pareri big grin!

5 răspunsuri:
| Gheorghe_Cristina_1988 a răspuns:

Eu sincer daca ar fi sa mai aleg sa ma duc in Paralie, as alege altceva... Acuma depinde de agentul vostru de turism si de ce va pune la dispozitie!
Dar mie sincer in afara de distractia de care am avut parte, altceva nu mi-a placut! Nici macar plaja! Plin de meduze erau!

| AmandytaErhan a răspuns:

Buna, eu am fost in Grecia si am trecut si pe acolo happy Ce sa iti spun, nu e chiar mare lux, in imprejurimi sunt multe magazine mai ales de haine si o multime de rusi scandalosi si galagiosi (asa era cand am fost)

Daca vrei sa pleci in Grecia mai bine te duci pe o insula.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Da!
A fost foarte misto, mai ales ca m-am bagat cu pucioarele si in Marea Egee.
Deci du-te ca te asigur ca o sa-ti placa!

| iloveusa a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi in herssonissos.crede-ma ca e cel mai tare!

| Ioana86 a răspuns:

Mai bine du-te la Costinesti decat la Paralia Katerini (atmosfera e cam aceiasi).