| Kornuletz540 a întrebat:

V-ați încumeta să vizitați țări precum Belarus, Venezuela, Congo, Eritreea, Burundi, Cuba, Coreea de Nord, Vietnam sau Laos, fie și numai o dată în viață?

16 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad care ar fi problema cu Vietnam, Laos, Cuba.

| johnnny123 a răspuns:

Cuba, Vietnam sau Laos sunt chiar niște destinații turistice foarte populare... nu văd de ce ai avea nevoie de vreun curaj deosebit ca să mergi acolo. Poți să mergi foarte relaxat.

| ReddY25 a răspuns:

Nu,e riscant

| mODIN a răspuns:

Venezuela, Congo, Eritreea si Cuba nu, nici in ruptul capului!

Burundi, Laos, Belarus doar daca ar fi in interes de seriviciu.

Vietnam nu stiu sa fie o tara prea periculoasa, sincer. As vizita.

Daca mi s-ar da voie sa vizitez Coreea de Nord, inseamna ca as avea un motiv foarte bun sa fiu acolo laughing)

| DeMicUnCălător a răspuns:

Nu.
Libertatea și viața sunt două lucruri prea prețioase pentru a le risca. Plus că există foarte multe alternative.

| Dragobeta a răspuns:

Daca as avea banii necesari...
Financiar nu ma incumet. In rest, nici o problema.

| LisaJulie a răspuns:

Cu sigurata! Mai ales Venezuela, Cuba si Belarus

| Beavis a răspuns (pentru LisaJulie):

Venezuela e periculoasă. in schimb in Ecuador(alaturi), in Amazon, o să plec eu cat de curand

| MistarGoGu a răspuns:

Care din cele 2 Congo? Brazaville sau R D Congo *( belgian )?
Ca este mare diferenta! R D Congo de aproape 12 ori cat Romania ca suprafata! Un butoi cu pulbere in care securitatea personala este loterie!
Cuba 100 % as merge! Se zăresc razele unei mici liberalizări economice!
La nebunu de Kim NO WAY!

| PufuletiStarNesarati a răspuns:

Eu cand am mers pana la Ocna mi o puscat toba, la norocu asta daca merg acolo nu cred ca mai viu viu.

| Beavis a răspuns:

Absolut.

eu voi pleca in Ecuador in iunie

| LisaJulie a răspuns (pentru Beavis):

Te invidiez

| Beavis a răspuns (pentru LisaJulie):

Plec și gura. not too fun. eu acum caut partener un o croaziera f ieftină. dar nu gasesc

| Beavis a răspuns (pentru Beavis):

Plec singur

| Beavis a răspuns (pentru LisaJulie):

Dacă vrei, aștept mesaj privat

| Beavis a răspuns:

Vietnam am fost anul trecut