| Anonimzece a întrebat:

A fost cineva in Lodra? daca da cum este acolo? Scolile cum sunt? vreau raspunsuri mai lungi daca se poate

Răspuns Câştigător
| BaiatDeGaşcă a răspuns:

Pai Londra este un oras deosebit de frumos. Personal, si eu as vrea sa merg acolo. Avand in vedere ca este capitala Anglia, in Londra se afla o sumedenie de magazine. Vremea nu e grozava in Londra. Avand in vedere ca se afla in Marea Britanie care este inconjurata de ocean, vremea este racoroasa si ploua foarte multe zile pe an. In schimb iarna nu ninge, ci ploua. Este un oras extrem de deosebit si i-l recomand oricui! Hmm, locuri interesante ar fi : Big Ben, Galeria Nationala si altele. Londra este unul dintre cele mai frumoase orase din lume. Uite, poti vedea mai multe obiective turistice aici http://www.tvl.ro/londra/obiective_turistice_londra.html Cu scoala e ok, nu e grea mai ales daca stii engleza, si sunt multi elevi romani:) Bafta