| mihaicelsfant a întrebat:

Cei care sunt din Bucuresti.
Cum naiba e acolo in Ferentari? Vreau raspunsuri cat mai lungi.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Toata tigania capitalei sta acolo

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aia care stau acolo nu au net sa îți zică. Aia care au trecut pe acolo probabil nu au supraviețuit sa îți suna, da uite o imagine de pe gmaps sa îți faci o părere
https://www.google.com/......43t/data=! 3m4! 1e1! 3m2! 1sHE5sYdJ_Moj91UJboTKTrg! 2e0

| mihaicelsfant explică (pentru suntserios):

laughing) chiar asa de urat e?laughing

| suntserios a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Stau de ceva ani buni in Bucuresti dar nu am avut nici curiozitatea nici curajul sa ma duc pe acolo

| mihaicelsfant explică (pentru suntserios):

Curaj?laughing) e capăt de lume?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Seamănă cu periferia Clujului.
Nu-ți recomand să treci nici pe acolo, pe mine m-a scos GPS-ul aiurea și deja mă speriasem.

| alex15ccc a răspuns:

Nu e chiar atat de rau, insa totusi este un cartier rau fatat si stiu de la prieteni ca daca locuiesti acolo ai nevoie de un briceag sau ceva de autoaparare, mai ales noaptea.