| Anonim2024 a întrebat:

A fost cineva pe Amazon, cu plecare din Peru? Va rog sa îmi spuneți și mie cu cine ați plecat din Peru și cât a costat? Mulțumesc!

1 răspuns:
| Dragobeta a răspuns:

Din Romania, doar daca a ajuns cineva in Peru e mare realizare. Dar nu cred ca au facut excursii combinate. Pentru ca din cate am citit, o excursie pe Amazon e complicata si necesita pregatiri amanuntite dinainte.
Nu vei gasi pe TPU astfel de aventurieri. Cauta site-uri de calatorii.