| Lala20 a întrebat:

A trecut cineva pe la Cabana Mihai din Campu lui Neag? Ce pareri aveti? Noi avem rezervari pentru weekend la una dintre cabanute, este okei? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| semnulintrebarii a răspuns:

Am trecut odata e frumos sa stii
am mai stat o data la campul lui neag campati si mi s-a parut mai misto cu focul de tabara chitara si restul dar e bine si la cabana

1 răspuns:
| Lala20 explică (pentru semnulintrebarii):

Mersi! Am fost cazati la o cabanuta a complexului in weekend, 7 persoane, ne-a placut foarte mult si a fost mult mai bine decat speram noi! happy