| rolly14 a întrebat:

Acum de 1 mai voi pleca 5 zile in Islanda...am auzit pe o prietena de-a mea care a fost ca este misto acolo dar cam frig... voi ce credeti ca as putea vizita pe acolo?

12 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Mai da tu peste tot pleci :p

| selef a răspuns:

Lacurile termale.

| hashe86 a răspuns:

Gheizerele
daca nu ma insel cel mai mare din lume e la ei

| Wtf9000 a răspuns:

Nu te mai duci in Antarctida? Ai schimbat?

| rolly14 explică:

Ba da dar ma duc acum in islanda si in vacanta de vara in antarctida

| kh1ss a răspuns:

Da... si eu ma duc pe marte... vii si tu? ca acolo poate nu ai fost... :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tuca sa-mi aduci si mie un pui de pinguin, si o foca mica si un hering de la poooool, brrr, brr, brr.

Răspuns utilizator avertizat
| rolly14 explică:

Hei stiu ca voi doar radeti de mine si ma luati peste picior... dar voi chiar nu puteti sa faceti efortul asta sa ma luati in serios? ...ca eu vorbesc la fiecare intrebare serios

| kh1ss a răspuns:

Pai noi incercam... dar nu prea esti credibila tongue

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Tot ce se poate vizita happy Distractie placuta! big grin

| kh1ss a răspuns:

Noh ai fost in islanda? sau te-ai razgandit si te-ai dus in antartica?