| dorin1987 a întrebat:

Ai sta intr-un hostel? Daca da de ce ai alege un hostel, daca nu de ce nu ai alege un hostel.

Răspuns Câştigător
| Instinkt a răspuns:

Depinde de banii pe carei am dc am multi mas duca la un hotel dc nu merge si hostelu

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Nu cred, e aglomeratie...

| Lory_2572 a răspuns:

Cu siguranta NU as sta.Nu mi-ar place sa impart camera cu alte persoane pe care nu le cunosc.

| asya a răspuns:

Nu...inca mai visez urat dupa ce m-am uitat la filmul,, Hostel"tongue

| monyk a răspuns:

Buna, nu as sta dar daca nu as avea de ales...nu imi place pentru ca cel mai bine ma simt in patul meuhee hee...nu imi plac locurile straine si folosite de o multime de oameni...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hostel e var cu Costel?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fine, daca tot nu raspunde nimeni la intrebarea asta ma sacrific. Daca trebuie o fac si pe asta.

| snepy a răspuns:

Poate un Hotel sau Motel, Hostel este Hotel in germana din cate stiu eu happy

| emi a răspuns:

A...si eu stiam de hostal...care era motel in romaneste, hostal-spaniolalaughingvezi, mai invatam cate ceva.happy

| dorin1987 explică:

Din pacate snepy hostelul nu este un hotel si da ai dreptate provine din limba germana, dar sunt multe diferente intre un hostel si un hotel pornind la atmosfera pe care o sa gasesti intr-un hotel ( o atmosfera oficiala) la hostel este mult mai degajata mai relaxanta. daca vrei sa stii mai multe poti intra pe www.totuldesprehostel.blogspot.com