| MadalinaMarin a întrebat:

Am cumparat un bilet dus-intors de la o companie low-cost ungara(pentru a nu-i face reclama), insa nu am putut folosi biletul dus din cauza unor probleme. As dori sa stiu daca il pot folosi pe cel de intoarcere deoarece am auzit pe cineva ca nu i-au dat voie fiindca nu a calatorit cu ei si dus. As dori raspunsuri de la persoane in cunostinta de cauza. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Poti folosi numai intoarcerea, nu-i interseaza cu ce ai venit la dus.Te-a mintit cel ce ti-a spus va n-ai voie.Am zburat cu wizzair si e totul ok.