| croissant a întrebat:

Am inteles ca pe 15 mai s-ar termina cu restrictiile, atunci as putea calatori pe aici in Romania?

Răspuns Câştigător
| Justme32 a răspuns:

Atâta timp cât rromii nu stau în izolare nu se termină nimic. Se adâncește, ajungem în stare de necesitate că nici guvernul nu face nimic decât să izoleze sănătoșii de cei bolnavi

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

15 mai e ziua cand se termina actuala stare de urgenta. Nu mai confundati asta cu terminarea restictiilor. Foarte probabil ca restrictii sa ramana inca mult si bine si starea de urgenta sa mai fie prelungita asa cum a fost odata deja