| viataeopoveste a întrebat:

Am nevoie sa imi spuneti si mie un hotel in Targoviste care face cazare minorilor de 17 ani happy.

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Rezerva camera online, suna pentru confirmare si te vei caza.Iti vor lua banii nu conteaza ca ai 17 sau 18.In definitiv poti paricipa la concursuri, examene, etc in Targoviste, nu e treaba celor de la hotel ce faci tu acolo, daca platesti.

7 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Tu de unde esti ma?

| firstboy a răspuns:

Vezi la hotel dambovita...

| viataeopoveste explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Bucuresti.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru viataeopoveste):

Si cu ce afaceri in Targoviste, stai mult? o noapte doua te pot gazdui eu

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Doar tie?

| viataeopoveste explică (pentru Mihaela1964):

Multumesc mult :*