| 3NGL3ZUL a întrebat:

Am o intrebare daca nu esti cetatean american si castigi l loteria din new jersey o suma mica o poti ridica?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Daca tu ai avut cumva de a face cu o firma care are colaborare cu loteria e posibil. Alfel nu vad cum. Daca ai participat fii sigur ca poti castiga indiferent de faptul ca nu esti cetatean american. Dar fii atent. Multe asa zise dovezi sunt plasate pe net de oameni care doresc sa insele naivii.

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa inteleg ca ai primit si tu un mail care sa iti spuna ca ai castigat. Si trebuie sa dai nu stiu ce date raspuns. Cum ai castigat daca nici nu ai participat? Ti-ai pus intrebarea asta? E doar o scamatorie ca unii sa faca bani de pe urma credulilor. Ai mare grija.

| 3NGL3ZUL explică:

Bacemi sunt in hoboken si am jucat la loterie si m castigat 100 de dolari am verificat pe net!