| octavianandrei a întrebat:

Am rugamintea sa-mi recomande cineva un traseu montan cu plecare din Busteni si daca e cineva dispus ca duminica viitoare sa faca o drumetie atunci e bine venit.

4 răspunsuri:
| EuSiAtat16 a răspuns:

Pai poti merge pe transfagarasan..este foarte frumos acolo. happy un peisaj deosebit. dupa ce ajungi in Brasov, numai este mult de mers pana in Fagaras happy. Succes! Merita. Funda? puppy dog eyes

| octavianandrei explică (pentru EuSiAtat16):

De pe transfagarasan sper ca prin august sa ajung la varful moldoveanu, oricum multumesc. eu sunt mai nou pe aici asa ca nu stiu ce inseamna funda?

| EuSiAtat16 a răspuns (pentru octavianandrei):

Adica sa acumulezi puncte cat mai multe.

| octavianandrei explică (pentru EuSiAtat16):

Si ce fac cu punctele?happy