| firu a întrebat:

As dori 3 zile in Tucea. Se poate face plaja? Ce hotel recomandati?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

În tucea? Unde se află Tucea? Sau in Turcia?

| Ionut231312 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Sau in Tulcea?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Plajă da, dacă plouă.
Hotel în port, la tanti Elvira unde se vinde și brânza cu kila.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

In Tulcea? pai acolo e Delta fă, unde vrei sa faci plaja printre tufelea alea si cu toate mustele si tantarii + ca mai vin si pescarii cu navodul du-te la Mamaia acolo gasesti pe harta orasului toate hoteluriile https://www.google.ro/......25z/data=! 4m5! 3m4! 1s0x40bafa9e0cf1edfd:0x6f864ff6eb0772be! 8m2! 3d44. 2623995! 4d28. 6187463? hl=ro si cand suni afli si preturiile.