| anonim_4396 a întrebat:

A fost cineva in tabara la mare la hotel AZUR, in 2015 sau 2016? am prins loc de la facultate si as dori sa stiu la ce sa ma astept. Cum e mancarea, conditiile de cazare si plaja. Multumesc

3 răspunsuri:
| Siny36 a răspuns:

Sunt eu acolo. Condiitile sunt favorabile pentru un stundent. Sunt si multe fete asa ca nu trebuie sa-ti faci griji ca nu vei avea cu cine sa vorbesti sau chestii din astea. Iti recomand sa te duci fara de grija.

P.S Lupte de sobolani in cantina in fiecare miercuri la ora 12:00 PM

| anonim_4396 explică (pentru Siny36):

Cum adica? lupte de sobolani?

| Siny36 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vreau sa te sperii...dar e o mica problema cu soboolanii in cantica