| GulubuntzBudulush a întrebat:

As dori un drum de la Brosteni/Urziceni la Pogoanele. Dar sa fie pe bune adica sa-mi spuneti un autobuz/maxi taxi/microbuz care pleaca si se duce acolo (localitatile primele sunt din Ialomita si Pogoanele din Buzau). Si sa fie inainte de ora 10 dimineata. Va rog, imi doresc seriozitate.

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Oare, de ce nu suni frumușel, la o firmă de transport rutier, adică la AUTOGARA din Urziceni? Ei îți vor spune dacă dispun de un autocar care trece prin localitățile dorite.

| Raven a răspuns:

Ce legătură are întrebarea ta cu filmele și serialele? Postează întrebarea la Informații utilitare, Conversații sau chiar la Turism.