| Ella_6549 a întrebat:

As vrea sa merg intr o excursie dar nu stiu unde. Astept ideile voastre. Funda

Răspuns Câştigător
| ღdeeღ a răspuns:

Incearca si tu la aventura parc in brasov. daca iti place apa, ai putea sa incerci si aquapark-ul din brasov. dar, daca esti genul care vrea sa invete mai multe te-as sfatuii sa treci si pe la castelul bran, toat in jurul brasovului!winking ia te uita! te-ai cam facut cu o excursie la brasovwinking
sper ca te-am ajutat! funda?

11 răspunsuri:
| andrey2503 a răspuns:

Depinde ce fel de excursie vrei sa faci. Daca ti place muntele, aerul curat, traseele spectaculoase, iti recomand cu caldura Cabana Bolboci http://www.lapensiuni.ro/......index.html

| LoVeIsMyAir a răspuns:

New York
Sidney
Boston
Ottawa
Roma
Napoli
Madrid
Paris
Londra
Praga
Bollywood
Tokyo
Sibiu

| oana1 a răspuns:

Poieni strab

| ingerpufos a răspuns:

Pai de exemplu la munte sau intr-o insula exotica sau intr-un loc minunat de la noi din tara de ex maramures sau o tara straina depinde ce ai vreakisskisskissfunda?

| Levisxdd a răspuns:

Piatra-Neamt :-x Vizileaza Lacul Rosu si Bicaz si plimbate cu telegondola :-x E cel mai frumos loc din lume :-x

| raducannicolae a răspuns:

In Marginimea Sibiului

| DiiaTaDulcik a răspuns:

Sibiu?,Bihor? Sinaiathinking{dacă mai vrei răspunsuri îţi mai daubig grin}

| irinaina a răspuns:

Pai poti incerca Transalpina, e asemanator cu Transfagarasan da cica e superb, sa te distrezihappy:*

| irinaina a răspuns:

Poti incerca Transalpina, e asemanator cu Transfagarasanul, bafta

| irinaina a răspuns:

Incearca Transalpina, e super, e un drum ca Transfagarasanul

| wandam a răspuns:

Eu iti recomand sa mergi la grecia