| saba7 a întrebat:

Ati fost in Paris? Este frumos?

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Eu am fost pentru o lună cu părinţii, e foarte frumos :X

7 răspunsuri:
| justme91 a răspuns:

Nu e frumos, mai bine te duci la Caracal.

| Gyl a răspuns:

Si eu am fost e foarte frumos dar sa vezi Turnul Eiffel noaptea doamne ce frumos!
:X

| COлℋышкО a răspuns:

Da,am fost! E minunat! Niste peisaje nemaipomenite! Mai ale seara totul este luminat:) e cool mai ales Turnul Eiffel '. ceva de genul acesta...:xD
http://www.google.md/......tp?/imgres diverve peisaje nemapomenite'. daca ai posibilitatea mergi intracolo'.nu vei regreta!

| CosminM a răspuns:

Frumos e putin spus. E foooarte fooarte frumos. Am fost de 2 ori si tt asi mai merge. E incredibil, seara la Turn sau pe malul Sennei, e extraordinar! si daca poti, in cazul in care mergi in Paris, sa mergi si la Dysneyland, e minunat!

| claudiax27y a răspuns:

Fooooooooooooooooooooooooooooooooarte frumos! Sa mergi dc poti!

| AdiRey a răspuns:

Nu am fost, dar stiu ca e frumos.

| AdiRey a răspuns:

Nu am fost, dar stiu ca e frumostongue