| just|breathe a întrebat:

Aveti idee cam cat se ia pe noapte pentru o camera de apartament nu foarte moderna cu balcon, bucatarie, frigider si baie la dispozitie, la un km, doi departare de Mamaia, care sa aiba si vedere la mare?(doua persoane si 1 copil). Astept raspuns.Multumesc.:*winking

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Bubulina poftim? Serios acum, voi traiti unde traiesc si eu, in Romania?
Tu stii ce inseamna bucaratie, frigider, baie personala, balcon si cu vedere la mare, in perioada asta? Daca gasiti asa ceva sub 150 ron ( e ieftin si asa ) sa ma anuntzatzi!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Undeva la 100 ron - 150 ron /noapte sau poate un pic mai mult!
Pa, pa.

| VladDu a răspuns:

Intre 100-200 lei. Depinde unde este acea camera, confort, dotari etc.

| BUBULINA a răspuns:

150 ron?:O
unde frate?
laughing)
80 iti spun eu sigur

daniela
| daniela a răspuns:

Doamne cate pretentii. cca 150 ron/noapte daca o gasesti

| Alecsanndraa a răspuns:

Pey eu ...am stat in mamaia la hotel saguna cu 700 pe noapte doar traversam j intram pe plaja...nu erau cine stie ce conditii erau 2 paturi, fara tv, fara piscina si mai stiu eu ce... oricum cine se duce intr-adevar la mare nu se duce pentru piscina ci pentru mare

sper ca te-am ajutat cu cv

| just|breathe explică:

Ce v-am indus in eroare.laughing))hee hee.acum sa va zic adevarul:eu stau in aceste conditii si nu stim ce pret ar trebui sa fixam/noapte pentru niste persoane care vin la noi.Va multumesc mult pentru raspunsurihee hee:*winking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost in perioada 09-14 iulie 2010 si am platit 40 ron camera cu 1 pat la hotel saguna mamaia