| William a întrebat:

Aveti incredere in taximetristii din Bucuresti? Sunt taximetristi care refuza sa te ia daca vrei sa mergi undeva mai departe? Cam 42km sau mai mult? Ce firme de taxi de incredere stiti in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Sunt oameni si oameni. Mai seriosi in general sunt cei de la firmele mari, oricare firma mare sa fie. Unii refuza cursele lungi, altii insa abia le asteapta.

3 răspunsuri:
| William explică (pentru mont):

Imi poti da cateva nume de firme mari?

| mont a răspuns (pentru William):

Apolodor, Speed taxi, Pelicanul, Meridian, Cobalcescu, Fly taxi.

| dadine a răspuns:

Nu si NU, cel mai bine pe facebook sunt grupuri de carpooling si sunt mai de incredere oamenii de-acolo decat taximetristii