| DaciaRomania a întrebat:

Brăila, Tulcea sau Galați, care ar fi cel mai interesant oraș de vizitat dintre acestea? Și ce anume?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La primavara nu acum, recomand sa vizitezi Braila si Galati, iar la vara sa mergi in Delta Dunarii prin Tulcea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciunul ca nu sunt orase turistice. dar daca e musai, stiu ca in Tulcea aveau un acvariu misto

| ___Enzo a răspuns:

Tulcea! Acvariul, Cetatea Aegyssus, Gura Portiței, Parcul Național Munții Măcinului, Lacul Iacobdeal, Casa memorială Panait Cerna, Sulina!