Întrebare recomandată | pci27 a întrebat:

Bun găsit! Pentru această vară am planuri de călătorie. Vreau să vizitez orașele Brașov și Sibiu. Aș dori informații referitoare la unități de cazare cu prețuri accesibile, posibilități de petrecere a timpului liber, locuri must see, recomandări din partea celor care au fost în localitățile menționate.Mulțumesc. Ofer fundă.

Răspuns Câştigător
| DeeaV a răspuns:

Http://hotelguru.ro/sibiu-667268?gclid=CObC9YDtqb8CFdOhtAodg1gAQA

In sibiu iti recomand sa vizitezi Muzeul satului, parcul subarini, sa urci in turnul din piata mare, tot sibiul e frumos, oriunde o sa mergi, o sa iti placa. cafenele faine sunt cu zecile. o sa te simti minunat.

5 răspunsuri:
| pci27 explică (pentru DeeaV):

Mulțumesc pentru recomandări. Cu siguranță, va fi o experiență unică. Sibiul e un loc must see, în opinia mea.

| DeeaV a răspuns (pentru pci27):

Locuiesc in sibiu, stiu ce spun ^_^

| pci27 explică (pentru DeeaV):

Mulțumesc încă o dată.

| DeeaV a răspuns (pentru pci27):

Cu drag

| Andreea555012 a răspuns:

Eu locuiesc in Brasov si ai ce vizita. Cred ca prima oara ar trebui sa vizitezi Prima Scoala Romaneasca si Biserica Neagra