| alinmitrea a întrebat:

Bună.
A mers cineva cu "firma" de transport RM Tour (Rareș)?
Se afla în Târgu Ocna - Bacău.
E de încredere?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Nu stiu cate informatii vei gasi aici, pe google si pe facebookul lor nu scrie nimeni nicio recenzie https://www.facebook.com/people/Rm-Tour/100087239217750/
dar stim ca nu poti sa mai ai incredere in recenziile de pe google unde 2 raportari subiective fac ca un comentariu sa dispara, in ceea ce priveste Facebook nici atat

Admir ca ati ales sa intrebati pe TPU, caci este mai intelept decat cautarea pe net, insa si aici se poate ca nimeni sa nu vina ca un raspuns, fie ca nu au mers cu aceasta firma de transport fie au mers dar nu au cont aici pe platforma!