| Cccccccccccccorina a întrebat:

am calatorit in 2008 cu wizzair si british airways. si vara asta voi merge cu british airways si nu mai stiu ce pot lua in bagajul de mana si ce nu si cate kg trebuie sa fie, si nici in bagajul mare. si nu am mai gasit pe net la bagaje, british airways, in romanastraight face. Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In bagajul de mana aveai voie parca 10 kg, si in ala de cala 30-35 cred thinking

| andy_3924 a răspuns:

In bagajul de mana ai voie cam 5 kg, dar nu se cantareste, deci poti lua mai mult. Gandeste-te doar ca nu ai foarte mult loc in compartimentul din interior. Iar cel de la cala e de 20 kg gratuit, mai bine zis inclus in pretul biletului. Ce e peste 20 kg se plateste. Dar limita e de 35 kg.
Sper ca te-am lamurit.

| Cccccccccccccorina explică:

As vrea si un site.

| Cccccccccccccorina explică:

De fapt... voi pleca cu blue