| Aiko1chin a întrebat:

Hei! Din nou am nevoie de ajutor... Știri cu câte kilograme avem voie in bagajul de mana la wizzair? Chiar trebuie sa aflu in seara asta! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| SandyLascu a răspuns:

Daca nu ma gresesc 7kg e maxim straduite sa nu depasesti acest numar dar nici sa nu il aiba, ca cum am mai spus nu imi amintesc prea bine. Daca ai mai multe lucruri poti sa iai o valiza unde poti sa pui 20 kg. Bafta si Scuze ca nu ti-am dat un raspuns mai precis

| SandyLascu a răspuns:

10 kg este maxim pentru bagajul de mina