| Ionut974 a întrebat:

Buna, am făcut o rezervare la o pensiune de 4 persoane dar cea de a 4a persoana nu poate veni este vreo problema la pensiune ca mergem 3 in loc de 4?

7 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Trebuie sa contactati pensiunea respectiva la timpul stabilit de ea (deci cat mai repede in zilele si orele lucratoare); pentru ca nu stiu daca va scade din pret. Si daca va scadea din pret, tot nu va inapoia suma intreaga.

| Ionut974 explică (pentru anonimg):

Nu este prețul o problema, dar doar voiam să știu daca este o porblema sau ceva daca nu se prezintă toate 4 peroanele

| sierra1 a răspuns (pentru Ionut974):

Aceeași cameră sau?

| Ionut974 explică (pentru sierra1):

Nu, 2 camere

| anonimg a răspuns (pentru Ionut974):

Nu este nici o problemă pentru pensiune, chiar dacă nu vă duceți niciunul; important pentru pensiune este să-și primească banii. happy

| sierra1 a răspuns (pentru Ionut974):

No problem dacă luați tot 2 camere

"have fun"

suntserios
| suntserios a răspuns:

Problematic era daca erati 5.