| erikamaria a întrebat:

Buna am o problema:
As vrea sa stiu vremea de pe 10 iunie pana pe 14 iunie pentru ca as dori sa ma duc cu familia la mare la Bulgaria.
dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| SATIR a răspuns:

Nu ai cum sa stii vremea de acum. peste 20 de zile. vei afla atunci cand e sa pleci, intra pe vremea. kappa si o sa vezi acolo prognozele. funda?

6 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Depinde in ce statiune mergi. Cauta pe google:statiunea, vremea, de la ziua de 10 iunie.Cu cat esti mai aproape de ziua de 10, cu atat o sa vezi ce vreme o sa fie catre ziua de 14.

| Twixi a răspuns:

Avem noi fata de termometre? Vremea se poate schimba de pe azi pe maine!

| Irascu_Viorel_1972 a răspuns:

Maria, pe accuweather.com, gasesti informatii pentru 10-15 zile inainte. Iti recomand, asadar, sa te uiti pe 1-2 iunie, pentru a afla cum este pe 10-11, dar trebuie sa stii ca prognozle sunt extrem de relative, in plus luna iunie este cea in care se stabilizeaza centrii atmosferici, din acest motiv schimbarile de vreme sunt mult mai dese decat in iulie si august. Cu respect. Viorel, plecatdeacasa.net

| erikamaria explică (pentru Twixi):

Daca nu ai raspuns la intrebarea mea, totusi, de ce imi raspunzi?straight face

| Twixi a răspuns (pentru erikamaria):

De plictiseala.