| pisiC a întrebat:

Buna .am si eu o intrebare.De la statia eroii revolutiei[mall] din bucuresti cu ce ajung pe dulevardul marasesti in sector 4?big grin mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu metrou pana la sincai si o statie pe jos. direct cu autobuzul 232 sau tramvai 19. cu masina personala mergi pe serban voda pe langa cimitir, cobori pana la liceu sincai, stg pe Dimitrie Cantemir spre Unirii si urm intersectie semaforizata este cea cu Marasesti (Budapesta)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.bucuresti.com.ro/

Ai o harta a Bucurestiului acolo.Scrii destinatia intiala si cea finala si dup`aia vezi ce rezultate ai.