| DrugFree a întrebat:

Cam cate ore mergi (cu avionul ) din Roamania pana in China? (vreau sa ma mut din Romania, dar nu va faceti griji am laptop, asa ca ma voi loga si pe TPU!)

Răspuns Câştigător
| lovestoryofyou a răspuns:

Pai.am fost o data cu trupa de dans cu avionul pana in china si am facut cam vreo 2ore jumate 3 please funda

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai primit numai raspunsuri gresite. Nu stiu sigur, daca intrebarea e pusa in gluma (asa pare) sau nu, dar iti voi raspunde la modul cel mai serios.
Faci cam doua ore pana la Viena si de acolo inca aproape 10 ore pana in China (Beijing). Drumul e lung si obositor, dar merita.

| jan33tt a răspuns:

Noname are dreptate.10 ore faci.10 si cv.

| cristiana101 a răspuns:

Faci 10 ore pana in china. nu 2winking

| GeorgyPingu12 a răspuns:

Pai faci cam 2 ore si ceva
te inteleg...si eu as vrea sa ma mut:*

| PrOx a răspuns:

Mai bine pierzi laptop-ul cand zborirolling on the floor

| poppaulaurel a răspuns:

Pana china faci cam 18 ore, eu am facut pana in argentina 13 ore cu avionul, si din Romania pana pe continentul american ii cam mult de merswinking

| poppaulaurel a răspuns:

Pana china faci cam 18 ore, eu am facut pana in argentina 13 ore cu avionul, si din
Romania pana pe continentul American ii cam mult de merswinking

| emem a răspuns:

Pleci noaptea(noi) si ajungi dimineata dupa fusul lor orar