| alexlex98lex a întrebat:

Ce piscina in aer liber stiti in Brasov sau Poiana Brasov? *funda*

Răspuns Câştigător
| iar99Teo a răspuns:

Paradisul acvatic - are piscina atat in interior cat si in aer liber.

| alexlex98lex explică (pentru iar99Teo):

Am auzit ca e cam murdara apa, iar dusurile deplorabile...e adevărat?

| iar99Teo a răspuns (pentru alexlex98lex):

Acum depinde la ce te raportezi. In general am prins destul de curat. Daca ai ghinion sa fie foarta multa lume atunci sunt sanse sa prinzi apa si mai nasoala insa nu in toate bazinele. In 90% din cazuri am prins conditii ok. Putem fi carcotasi nu spun ca nu insa arata civilizat. happy