| jhon921 a întrebat:

Buna colegi am o nelămurire privind taxa de autostrada in Austria.
Am calatorit de curand in Austria, de la un peco înainte de a intra in Austria(Graz), intre Graz si Salzburg am trecut prin 2 tunele pe care le-am achitat acolo, iar azi primesc in posta ca pe tronsonul A9 nu am avut vigneta. Cum e posibil asa ceva cand eu am avut vigneta platita? Citisem pe net ca pe A9 e o taxa speciala, insa arata ca pentru tunele, dar eu alea le-am platit. Cine poate sa ma ajute cu niste informatii sau ce am gresit sa nu mai fac? MULȚUMESC anticipat.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De ce nu ti-ai luat abonament?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici exista taxa autostrada exista vignieta.

| Vasilake a răspuns:

O sa platesti amenda ceea ce e bine. Sa inveti ca totul se plateste in Austria.