| Robert_Beghean_1993 a întrebat:

Buna,
Imi puteti recomanda o cazare in Sinaia buget 200 de lei /noapte?
Doresc sa am o priveliște frumoasa de preferat cu balcon, cat mai retrasă, la altitudine mare, amenajat stil modern.
Sau: Astept recomandările voastre.
Multumesc

8 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

De 200 RON pe noapte la Sinaia te duci la supermarket, iei ceva bun de baut, o imbucatura gata preparata sau macar niste crantanele, te urci pe munte undeva unde ai priveliste misto, intinzi cortul, si te bucuri de priveliste.

| Liviu a răspuns:

Nu ai deloc pretentii prietene, dar deloc, deloc.De bani aia sa zici sarumana o pensiune mai vai mama ei si un pat fara lenjrie.Auzi la el conditi...mai pune un 0, si te rezolv eu happy

| GdX a răspuns:

Nu gasesti cu 200 de lei pe noapte o asemenea priveliste. Poti cauta pe booking in functie de buget, dar nu o sa gasesti. Mai pune 200 si poate gasesti ceva bun cu mic dejun.

| Catrice a răspuns:

Eventual cu mic dejun la pat, piscina, all inclusive nu?!

| darrio2007 a răspuns:

Vrei in Sinaia(cu S mare) si vrei si la altitudine mare? Sinaia nu este la altitudine mare. Gasesti multe pensiuni cu acest pret. In Busteni gasesti si mai ieftine. Tot ce doresti, in afara de altitudine mare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti merge booking?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Uita te gratis pe poze

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cauta pe booking o unitate de cazare care crezi ca ti-ar placea. Ce inseamna altitudine mare pentru tine? Poti merge la Hotel cota 1400, care e la o altitudine de 1400 m si ai si priveliste dar nu poti sa mai spui ca esti in Sinaia, caci orasul este jos.