| Lavinia0089 a întrebat:

Bună grup. Îmi puteți recomanda va rog o pensiune /hotel ceva în jurul Brașovului, cu o priveliște frumoasa asupra munților și cu un raport bun calitate/preț. (dacă se poate sa fie și kids friendly). Aștept recomandările voastre. Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din Brasov vezi doar Tâmpa, iar muntii Bucegi sunt ceva mai departe. Deci mare priveliste nu ai. Cauta ceva prin statiunile de pe Valea Prahovei.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Sfatul meu este sa cauti pe booking pentru ca asa vezi exact cum arata cazarea si parerea oamenilor care au mai fost cazati acolo. In plus, e mai de incredere sa consulti un site special pentru cazari decat sa intrebi pe site-uri, ca poate unii nici nu au fost acolo si doar fac reclama unei pensiuni, ca poate e a unchiului lor. Daca vrei in Brasov, cu priveliste spre munti, poti cauta ceva in cartierul Racadau, vreun hotel sau apartament la etaje superioare; alta idee ar fi in Poiana Brasov.